Садові квіти

Очиток ‘Purpureum’ по 65 грн (фото 1) На останньому фото приклад саджанців Відп🎈Очиток ‘Purpureum' по 65 грн (фото 1)
На останньому фото приклад саджанців
Відправка новою поштою зараз
Цей сорт очитку є відмінним для окантування доріжок або для посадки в альпінаріях, особливо для спекотних, посушливих місць. Він утворює низький, що повільно розростається килим або подушку з пурпурно-сірого листя, яке темніє в зимові місяці. Яскраво-жовті зіркоподібні квіти з'являються наприкінці літа. Він виростає у висоту до 10-15 см і завширшки до 20-30см. Посадка на сонячних місцях. Дуже морозостійкий.

🎈Очиток Middendorfianum по 65 грн (фото 2)
Відправка новою поштою зараз
На останньому фото приклад саджанців
Багаторічна ґрунтопокривна трав'яниста рослина. Декоративний протягом усього сезону завдяки щільним багатобарвним шкірястим гострим листям щільно розташованим на численних стеблах. Бутончики на червоних стеблинках починають з'являтися в кінці червня. Цвітіння з липня до вересня місяця. Квіти яскраво-жовтого кольору, з темно-пурпуровими пильовиками. Кущик виростає до 10 см заввишки, швидко розростається. Використовується для гірських альпійських, кам'яних садів, вирощується як контейнерна культура. Висока морозостійкість. Посадка рекомендується на сонячних ділянках, підходять дреновані ґрунти з помірним поливом.

🎈Очиток Elsie's Gold по 65 грн (фото 3)
На останньому фото приклад саджанців
Відправка новою поштою
Багаторічний кущ, виростає у висоту до 40-50 см; щільні стебла і гладке, м'ясисте, блакитно-зелене листя з кремово-жовтим окантовкою і зубцями по краях; цвіте у липні-вересні пишними суцвіттями з ніжно-рожевими зірчастими квітками; стійкий до хвороб; не потрібно вкривати на зиму. Посадка на сонячних місцях——————————————————-
Автор оголошення: https://www.facebook.com/groups/222503556082718/permalink/798524208480647

0 0 голосів
Рейтинг статті
Що нового:  Соснова кора М.Київ самовивіз або доставка по Україні укр та нова пошті 110гр


Про автора

Редакція

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі