Прикраса для квітника “сервіз”: майстер-клас Ольги Воронової

Об’єднайте ідеї штекерів і фігурок в одному аксесуарі і зробіть своїми руками оригінальну прикрасу для квітника – «чайний сервіз». У цьому випадку будуть вдало поєднуватися оригінальна ідея, благородний матеріал декор в англійському стилі.

Якщо квітник прикрасити стильним і вдало підібраним аксесуаром, він буде виглядати ще красивіше! Зазвичай квітники прикрашають або спеціальними штекерами або садовими фігурками. Але фігурки розташовуються внизу квітника і не завжди помітні, а штекери занадто прості, і не мають потрібного об’єму. Але головне – матеріал цих прикрас. Як правило, це розфарбований пластик, який у квітнику виглядає не завжди вдало. Ну, а якщо говорити про садову скульптуру, то для квітників це надто великі «споруди». А що, якщо об’єднати ідеї штекерів і фігурок в одному аксесуарі, і зробити своїми руками оригінальну прикрасу «чайний сервіз» ;? В цьому випадку будуть вдало поєднуватися. оригінальна ідея, шляхетний матеріал (справжня кераміка!), та вишуканий декор в англійському стилі.

Виглядає чудово, а робиться не так складно, як здається. Все, що вам потрібно – це старий чайник, чашка і блюдце. Вони можуть бути і не з одного комплекту, і більше того, вони можуть бути з тріщинами, сколами та іншими дефектами. Декор перетворить їх, і ваш квітник матиме неповторну прикрасу, яку неодмінно помітять і оцінять все.  Відмінно, якщо старий посуд буде яскравим – тоді і декорувати її не доведеться.

Для роботи вам знадобляться:

    Старий чайник, чайна чашка та блюдце (вони повинні бути невеликими)

  • Різнокольорові фарби для кераміки (під випал)
  • Різнокольорові фломастери для розпису кераміки
  • Шматочок металевої трубки малого діаметра довжиною не більше 2 м.
  • Дві кришечки від бульбашок із зеленкою (або йодом)
  • Силіконовий герметик
  • Пилка по металу
  • Тонкі пензлики

Порядок виготовлення:

1. Намалюйте по всій поверхні чайника з певними інтервалами дрібні квітки, що нагадують. червоні троянди. Малюнок виконуйте без попереднього промальовування олівцем, відразу фарбами.  Малюнок дуже дрібний, тому деталування не важливе, спробуйте передати характер квітки окремими мазками. Дайте фарбі трохи підсохнути.

2.  На вільних від розпису місцях намалюйте маленькі помаранчеві хризантеми, потім – сині дзвіночки, потім – бузкові фіалки. Не забувайте після малювання кожного виду квітів трохи підсушити фарбу.

3. Коли всі квітки будуть намальовані, підмалюйте листя, стебла, зелені завитки. Особливо тонкі та дрібні деталі малюйте за допомогою фломастерів.

4. Так само розпишіть чашку і блюдце. Після цього поставте весь комплект на лист і помістіть у духовку. Увімкніть духовку, доведіть температуру до 170 градусів. Після того, як ця температура буде досягнута, проведіть випал посуду протягом 20 хвилин, після чого вимкніть духовку і дочекайтеся її повного остигання. Після цього вийміть готові чайник, чашку та блюдце з духовки.

5. Приклейте чашку на блюдце за допомогою силіконового герметика.

6. Розпиляйте металеву трубку на два фрагменти: один довжиною 1- 1,2 м., а другий – приблизно 80 – 90  см. відпиліть два відрізки.

7. Силіконовим герметиком приклейте на дно чайника кришечку від бульбашки із зеленкою. Потім приклейте таку саму кришечку на дно блюдця (з вже приклеєною чашкою). Хороший силіконовий герметик – запорука успіху

8. Змастіть кінець довшої трубки герметиком і вклейте її в кришечку на дні чайника. Коротку трубку вклейте в кришечку на дні блюдця. Висушіть.

Оригінальні штекери готові – можна прикрашати ними квітник!

Прикраса для квітника у вигляді виглядає свіжо та ефектно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

КОРИСНО ЗНАТИ

П’ять секретів чудового врожаю смородиниП’ять секретів чудового врожаю смородини

Червона та чорна смородина – часта та бажана гостя на садових ділянках. Вона невибаглива і уживлива, не вимагає особливого догляду, дружить із багатьма садовими культурами. Усе це можна використовуватиме отримання

Гід за сортами жовтої картопліГід за сортами жовтої картоплі

Картопля з м’якоттю жовтого кольору – найпопулярніша. Апетитно виглядає, з нього виходить чудове пюре. Він гарний і підсмажений скибочками на сковорідці, і повністю відварений. Читайте детальний огляд сортів жовтої картоплі,

Як зробити гарний сад, якщо ділянка розташована в лісіЯк зробити гарний сад, якщо ділянка розташована в лісі

Основне завдання освоєння лісової ділянки – максимально зберегти природні рослини і органічно вписати декоративні, які будуть радувати око, добре поєднуватися з наявними на ділянці і не завдадуть клопоту. При грамотному