Садові квіти

Продам набір насіння сирійського гібіскусу. У набір входять 6 кольорів (усі склаПродам набір насіння сирійського гібіскусу. У набір входять 6 кольорів (усі складені окремо по пакетах), чотири з них із серії шифонів, один махровий, один простий, але трьохкольоровий з пелюстками в центрі.
Розкажу таємницю, як їх прорастить, щоб була 100% схожість.
У набір входять, зібрані з Блю шифон, Пінк шифон, Вайт шифон, Чайна шифон, Вікторія, Хамабо. Ціна набору 100 грн за 120 насінин. Крім гібіскусів є й інше насіння квіткових та плодових. Пишіть. Пересилаю укрпоштою з Одеської області або нп , уоли їду в місто. Оплата на картку ПриватБанку.
Іноді люди питають, а що виростить із насіння? З досвіду (а з сирійцями я “спілкуюся” не один рік) можу сказати, що виходять різні забарвлення, іноді виростає просто шедевр, іноді повтор, іноді інша форма і забарвлення. У мене в саду ростуть різні, і прості, і махрові, і напівмахрові. Бджілки літають, перезапилюють. Тож завжди можна чекати сюрприз.
Наведу приклад. Сіяла для себе гібіскуси. І ось з насіння напівмахрового пінк шифону, у мене виросла одна рослина з квітами малинового кольору! сама квітка напівмахрова, з рюшиками
всередині та великими пелюстками. У колекції я не маю таких. Ось таке диво!

——————————————————-
Продавець: https://www.facebook.com/groups/192747189707246/permalink/683472503968043

0 0 голосів
Рейтинг статті
Що нового:  Пропоную до продажу іриси. Такий набір 250 грн, є інші сорти. Висилаю укр та но


Про автора

Редакція

Підписатися
Сповістити про
guest
7 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі