Садові квіти

Злаки Відправка новою поштою На останніх фото приклад саджанців Міскантус GraЗлаки
Відправка новою поштою
На останніх фото приклад саджанців

🎈Міскантус Graziella по 75 грн (фото 1)
Багаторічний злак, висотою 150 см і шириною 80 см. Листя яскраво-зелене літом, мідно-червоне осінню. Зацвітає в середині серпня білими пухнастими віничками. Найкраще росте на сонячних місцях і помірно-вологих родючих грунтах. Досить добре переносить морози і посуху.

🎈Міскантус китайський Strictus по 75 (фото 2) грн
Багаторічний злак з прямостоячими стеблами. Висота 2 м і шириною 0,75 м. Листя прямолінійне, до 1,5 см шириною, з ребром по середині, жорстке, шершаве, з великою кількістю поперечних жовто-кремових полосок. Квіти червонуваті колоски. Період цвітіння вересень. Вологолюбивий, але може рости і на сухих ділянках. До грунту вимог немає. Добре росте на сонячних місцях. Морозостійкий.

🎈Міскантус Dronning Ingrid по 75 грн (фото 3)
Відправка новою поштою
Саджанці в горщиках р9
Один з найцікавіших сортів серед міскантусів з червоним листям. Багаторічний злак, висотою 150 см в часі цвітіння. Спочатку листя зелене, згодом оливково-червоне, пізніше поступово переходить до бордового. Цвітоноси пухнасті спочатку червоні, пізніше бежево-білі. Цвісти починає в серпні. Добре росте на сонячних місцях. Морозостійка.

🎈Осока пальмолиста( Carex muskingumensis ) Variegata по 75 грн (фото 4)
Саджанці в горщиках р9
Ефектна багаторічна вологолюбна рослина, яка виростає у висоту до 30-45 см і завширшки до 30-50 см., утворює щільний кущ. На кінцях прямостоячих пагонів пучками розташоване листя, наче у папірусу. Листя світло-зелене з білою смугою по центру.Невибаглива. Любить півтінь та вологий ґрунт. Може рости і на сонячних місцях, але при цьому не можна допускати пересихання ґрунту.

🎈Міскантус “Red Chief” по 75 грн (фото 5)
Саджанці в горщиках р9
Декоративний злак, висотою 120-150 см. Листя зелене, вузьке, осінню темно червоно-помаранчеве. Декоративный многолетний злак. Квіти зібрані у вінички, темно-червоного кольору. Цвітіння вересень-жовтень. Потребує родючого, помірно вологого, добре дренованого грунту і посадки на сонячних місцях. Морозостійкий.

Що нового:  Продам домашнє свіжозібране суміш насіння великоквіткових чорнобривців, лимонних

🎈Міскантус Ghana по 75 грн (фото 6)
Один з найкрасивіших сортів міскантуса китайського. Висота 140-160 см. З середини літа листя починає набувати помаранчевого відтінку і ближче до осені стає яскраво червоно-помаранчеве. Квіти-вінички спочатку червонуваті, а згодом сріблясті. Добре росте на сонячних місцях. До грунту вимог немає. Досить вологолюбивий. Морозостійкий.

——————————————————-
Продавець: https://www.facebook.com/groups/2296514527248963/permalink/3752445951655806

0 0 голосів
Рейтинг статті


Про автора

Редакція

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі